Türkiye Geneli Denemeleri

Türkiye Geneli Denemeleri

Yorum: 0 Hit: 191

Tüm Yayınların denemeleri elinizin altında. turkiyegenelideneme.net ten online olarak uygulanmaktadır. Kişisel olarak da kurumsal olarak da tüm Yayınların denemelerini satın alabilirsiniz.

Kurumların öğrenci excel isim listesini göndermeleri gerekir. Her birine bir şifre ve kullanıcı adı tanımlanınca sınavınız istediğiniz gün ve saatte aktif hale gelecektir. Sınavınızı belirlenen süre içinde pdf olarak da indirerek  uygulayabilirsiniz. Bitirince hemen ayrıntılı konu analiz karneniz aynı kullanıcı adı ve sifreyle girdiğiniz ekranda gözükecektir. Türkiye geneli sıralama sonuçlarınızı da görebilirsiniz.


Okul ve özel öğretim kurslarına bu online deneme sonuçlarına veya sizler de uyguladığınız deneme sonuç raporlarını(txt) bize mail attığınızda üç hizmetimiz vardır:

1.si Ögrencilerinizin girdiğiniz tüm sınavlarda yapamadıkları soruları sıfır hata kitabı olarak verebiliriz.

2.si 8000 alt konu başlığına göre eksik olduğu konular tespit edilip kişiye özel soru bankası vermekteyiz. Bu soru bankaları 200-300 sayfa arasında yapay zeka ile oluşturulmakta ögrencinizin ismiyle basılı kapak olarak gonderilmektedir. Öğrenciler, her dersten sadece eksik olduğu konularla ilgili soru bankası çözecekleri için sıkılmayacaklardır. Ayrıca soru bankası 5 üzerinden ögrencinin çözebildiği soruların zorluk seviyesi  belirlenip onu bir üst seviyeye çıkaran sorulardan oluşmaktadır.


3.sü Eksik olduğunuz tüm derslerden en seçkin ögretmenlerden size online birebir özel almak icin bizimle irtibata geçiniz. Hem de uygun fiyata...

yayinuretimi@gmail.com

İRTİBATA GEÇİN:05464656396

Posted By: Şükrü Yıldız In: Kitap

Comments

Leave your comment