HAKKIMIZDA

Türkiye'nin en büyük online deneme, soru bankası, yaprak test, konu anlatımlı kitaplar, kültür kitapları, oyun setleri satış sitesi dersmarketim, 2016 yılından bu yana hizmet veriyor. HEDEF EĞİTİM VE YAYIN ÜRETİM MERKEZİ bünyesinde faaliyet gösteren dersmarketim, yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektörüne yön veriyor. Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan dersmarketim, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor. Bugün yüzlerce kategori içinde binlerce ürün çeşidi bulunduran sitemiz, birçok üyesiyle Türkiye'de e-ticaretin lideri olma yolunda ilerliyoruz.

Tüm yayınevlerinin çıkardığı ürünleri en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz, en hızlı teslimatla ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sunan dersmarketim, büyümeye ve Türkiye'de e-ticaret deneyiminin standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor.

Tüm yayınevlerinin çıkardığı kitaplar dersmarketim'de

dersmarketim'in avantajlarla sunduğu 2. sınıftan 12. sınıfa kadar KPSS, TYT-AYT, LGS sınavlara hazırlık ürünler olan deneme, soru bankası, yaprak test, konu anlatımlı kitaplar, kültür kitapları sitede en ucuz fiyatlarla sizleri bekliyor.

Kişiye özel soru bankası ve online deneme hizmeti dersmarketim'de
 
Baskılı ürün alamayan müşterilerimiz satın aldıkları takdirde turkiyegenelideneme.net üzerinden online deneme sınavlarına katılarak anında sınavını okutma sistem üzerinden ayrıntılı konu analiz raporları da çıkararak öğrencilere kendi isimleriyle basılı kişiye özel soru bankaları adreslerine gönderilmektedir.

Akıl ve zeka oyunları satışı dersmarketim'de

dersmarketim her seviyede çocuklarımızı eğiten ve geliştiren oyun setleriyle farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu setleri sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.


Hobileriniz İçin İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Kitap müzik film ve hobi kategorisinde yer alan ürünler, yılın en son çıkan kitaplarını, mutlaka okunması gereken kitaplarını, merakla beklenen müzik albümlerini, gişe rekoru kıran film ve dizilerin DVD'lerini, farklı hobilere yönelik kaliteli materyalleri meraklılalrına sunuyor. Hobileriniz için aradığınız her şeyi bulunduran sitede seramik kaleminden ahşap malzemelere, fırçalardan boyalara, klasik romanlardan hobi setlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız yer alıyor.

Hediyeniz Hazır mı?

dersmarketim, farklı kategorilerde zengin ürün çeşitliliği ve güvenilir tedarikçileri ile konforlu e-ticaretin adresi olmaya devam ediyor. Üstelik dersmarketim, şimdi kendi teslimat ağıyla her zamankinden daha hızlı! Kimi ürünlerde hizmete başlayan Hepsiexpress, müşteri memnuniyeti için siparişlerin en kısa sürede teslim edilmesini sağlıyor. Her geçen gün getirdiği yenilikler, genişleyen ürün gamı ve üstün teslimat ağıyla daha iyi hizmet için çalışan dersmarketim, uzman kadrosu ile fark yaratıyor. Profesyonel ve deneyimli müşteri destek ekibi, 7 gün 24 saat soru, sorun ve önerileriniz için sizlere hizmet sunarken, çözüm odaklı işleyiş standartları alışverişte kalite çıtasını yukarı taşıyor. Siz de aradığınız ürünü dersmarketim'da bulabilir, kolaylıkla sipariş vererek yeni nesil alışverişi en doğru adreste deneyimleyebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi dersmarketim hizmetinizde.