HEDEF ONLINE 10'LU TYT DENEMELERİ

15,00 TL

Denemeler turkiyegenelideneme.net'den online uygulanmaktadır.

Kurumların öğrenci listesini göndermeleri gerekir.

Aldığınız adet arttıkça fiyat düşecektir.

İRTİBATA GEÇİN:05464656396

Adet

Denemeler turkiyegenelideneme.net ten online uygulanmaktadır. Kişesel olarak da kurumsal olarak da tüm Yayınların denemelerini satın alabilirsiniz.

Kurumların öğrenci excel isim listesini göndermeleri gerekir. Her birine bir sifre ve kullanıcı adı tanımlanınca sınavınız istediğiniz gün ve saatte aktif hale gelecektir. Sınavınızı belirlenen süre içinde pdf olarak da indirerek  uygulayabilirsiniz. Bir gün içinde ayrıntılı konu analiz karneniz aynı kullanıcı adı ve sifreyle girdiğiniz ekranda gözükecektir. Türkiye geneli sıralama sonuçlarınızı da görebilirsiniz. 

Aldığınız adet arttıkça fiyat düşecektir.

Okul ve özel öğretim kurslarına bu online deneme sonuçlarına veya sizler de uyguladığınız deneme sonuç raporlarını(txt) bize mail attığınızda iki hizmetimiz vardır. 1. Ögrencilerinizin girdiğiniz tüm sınavlarda yapamadıkları soruları sıfır hata kitabı olarak verebiliriz. 2. 8000 alt konu başlığına göre eksik olduğu konular tespit edilip kişiye özel soru bankası vermekteyiz. Bu soru bankaları 200-300 sayfa arasında yapay zeka ile oluşturulmakta ögrencinizin ismiyle basılı kapak olarak gonderilmektedir. Öğrenciler, her dersten sadece eksik olduğu konularla ilgili soru bankası çözecekleri için sıkılmayacaklardır. Ayrıca soru bankası 5 üzerinden ögrencinin çözebildiği soruların zorluk seviyesi  belirlenip onu bir üst seviyeye çıkaran sorulardan oluşmaktadır.

yayinuretimi@gmail.com 

İRTİBATA GEÇİN:05464656396

Belirli Referanslar

chat Yorumlar (0)