ABAKÜS 3D STUDIO MAX ARAYÜZÜYLE V RAY 3.0 KITABI

45,00 TL
Adet

Abaküs 3D Studıo Max Arayüzüyle V Ray 3.0 Kitabı 

İÇERİK TANITIM: V-RAY 3.0 
Endüstri Ürünleri Tasarımcıları, Mimar Ve İç Mimarlar, Görsel Efekt Tasarımcıları, 3D Sanatçıları İçin Temel V-Ray Render Motoru Kılavuzu 
Görselleştirme, bir mesajı sözlerle anlatmak yerine sabit veya hareketli resimlerle, diyagramlarla, el çizimleri gibi tekniklerle, kısacası göze hitap eden unsurlarla anlatma tekniğidir. İnsanlığın ilk dönemlerinde dahi bu teknik, anlatılması istenen soyut veya somut öğelerin insanlar arasındaki iletişiminde bir köprü olmuştur. Mısır hiyeroglifleri bu duruma en uygun örneklerdir. Günümüz teknolojisi dahilinde görselleştirme, bilim, mühendislik, tıp, sanat, ürün/prototip tasarımı gibi birçok alanda kullanılmaktadır. 

Günümüzde 3 boyutlu programların kullanımının yaygınlaşması ve buna bağlı olarak da foto-gerçekçilik ihtiyacının artması doğrultusunda kullanıcıların bu talebini karşılayabilen render motorları arasında öne çıkan Chaos Group V-Ray, 2000’li yılların ortasından itibaren hızla yaygınlaşmaya ve gittikçe kullanıcıların ilgisini çekmeye başlamış olan bir render motoru haline gelmiştir. Çoğu kullanıcı için tartışma konusu olan “Render ayarları” ve V-Ray’in genelde fark edilmeyen, ancak işlemleri çok daha etkili yapabilmesini sağlayan parametreleri de dahil, hemen hemen tüm parametrelerinin ve alt konularının açıklamaları ve örneklemeleri tüm V-Ray kullanıcıları için Chaos Group iş birliği ile kişisel tecrübeler de dahil edilerek, Türkiye’nin ilk ve şu anki tek, Chaos Group V-Ray Certified Professional unvanına sahip olan K. Gökhan Gürbüz tarafından kaleme alınmıştır. 
Tüm Parametrik Açıklamalar ve Kullanım Kolaylıkları 
Renkli V-Ray Uygulama Örnekleri 
İndirilebilir Temel Çalışma Sahneleri 
V-Ray Hakkında Genel Bilgiler 
V-Ray Arayüzüne Genel Bakış 
V-Ray ADV Menüleri 
V-Ray RT 
V-Ray Malzemeleri 
V-Ray Malzeme Kanalları 
V-Ray Işık Kaynakları 
V-Ray Kameraları 
V-Ray Geometrileri 
V-Ray Efektleri 
V-Ray Render Element’leri 
Çalışma Sahneleri 
Görsel Örnekler 
Parametreler ile Çalışma Kolaylıkları

Bilgi kartı

ISBN / Barkod
9786059129046
Sayfa Sayısı
424

Belirli Referanslar

Yeni ürün
chat Yorumlar (0)